Uniti pentru Ucraina

Familia Rotary din Baia Mare, alături de mulţi oameni cu suflet şi preţuire pentru libertatea fiecăruia, își dorește să susțină refugiații și familiile care suferă în războiul din UCRAINA.

Ajutăm refugiații ucrainieni!

Family

.
Suntem alături de familiile afectate, femeile, copiii și oameni afectați de acest razboi nedrept.

Astfel, organizăm o campanie de strângere de fonduri,
în scopul achiziționării
celor necesare refugiaților uncrainieni, dar și pentru cei
care au rămas în Ucraina.

.

Uniţi donăm pentru UCRAINA!

.

Pentru donații cu cardul (VISA/MasterCard) puteți accesa aici:

donez

Sunteți directionati pe pagina de donații Rotary Baia Mare: unitipentrusanatate.ro/ucraina/  (Termeni și condiții aici)

Pentru donații cu Card-ul de alte sume și altă valută accesați:  link EURO, link USD, link LEI  (va trebui să completați suma pe care doriți să o donați)

Dacă doriți să donați sume direct în conturile noastre, se poate face virament bancar folosind datele de mai jos:

ASOCIAŢIA ROTARY CLUB BAIA MARE

Cont bancar LEI: RO18 BACX 0000 0018 9789 2002 – deschis la Unicredit Bank

Cont bancar EURO: RO45 BACX 0000 0018 9789 2001 – deschis la Unicredit Bank

Sediul Asociație: Baia Mare, Bd. Unirii, nr.11, Jud. Maramureș
CUI 10688773
Înregistrată în Registrul Persoanelor Juridice de pe lângă Tribunalul Maramureş, Romania, sub numărul 117/PJ/11.05.1998